צור קשר

בשעה טובה, החלטתם לרכוש מטבח. צרו קשר כבר עכשיו עם חברתנו, ותוכלו ליהנות ממגוון המטבחים האיכותיים שלנו. באתר תוכלו לראות את הדגמים הרבים שאנו מציעים ואת מגוון השירותים הנלווים שאנו מאפשרים לכם ליהנות מהם ברכישה של מטבח חדש. צרו קשר אתנו עוד היום, ותגלו גם את השירות המקצועי שאנו מציעים לכם, את הליווי הצמוד ואת היחס ההוגן שתקבלו בכל שלב ושלב.

השירות שלנו

חברתנו מציעה לכם לא רק מטבחים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, לא רק התאמה אישית לטעם ולסגנון שלכם, לא רק חומרי גלם מקצועיים והתקנה איכותית. חברתנו מציעה לכם גם שירות מקצועי, אדיב וצמוד, משלבי ההתלבטות הראשונית שלכם ברכישה של המטבח, ועד לשלבים האחרונים, בהם המטבח כבר עומד בנוי ומותקן בבית שלכם, ללא בעיות או תקלות. חברתנו מאפשרת לכם ליהנות מליווי אישי צמוד לכל אורך הדרך, כולל ייעוץ מקצועי אשר מסייע לכם לבחור את המטבח המושלם בשבילכם, או ליצור לעצמכם מטבח בעיצוב אישי, בדיוק כמו שאתם רוצים. הליווי שאישי שלנו ממשיך גם לאחר שלב הרכישה, בשלב ההתקנה, ואנו מוודאים בכל שלב שאתם מרוצים מן ההתקנה, שאין בעיות או תקלות בלתי צפויות בתהליך ההתקנה, ושהמטבח עומד על מקומו בצורה חזקה ויציבה.

יש שאלות?

בכל שלב של הרכישה, אנו מעמידים לרשותכם את הצוות שלנו, אשר זמין עבורכם בכל שעות העבודה, על מנת לתת לכם מענה לשאלות, לבקשות, לתהיות או לבעיות. אנו עושים את מרב המאמצים על מנת לענות לכם על כל שאלה שמתעוררת במהלך הרכישה של המטבח, וכמובן מטפלים באופן מידי בכל תקלה שעלולה להתעורר במהלך הרכישה או ההתקנה. אנו מבצעים עבורכם תיקונים ככל הנדרש, על מנת שתהיו מרוצים מן המטבח החדש שלכם בצורה מלאה. עם השירות של חברתנו, יחד עם המטבחים האיכותיים הרבים שאנו מציעים לכם, אתם יכולים להיות בטוחים שבסופו של תהליך, תביטו במטבח החדש שלכם ותדעו מעל לכל ספק, שעשיתם את הבחירה הנכונה.

עומדים לקנות מטבח? צרו אתנו קשר כבר עכשיו!