מטבחים מעוצבים


מטבח מעוצב

מחפשים עיצוב מקצועי - עיצוב מטבחים ? התחילו בתכנון קפדני של כל הפרטים החשובים ולאחר מכן עברו לשלב העיצוב החיצוני.

מעוניינים לעצב מטבח? מעולה, הדבר הראשון שכולם חושבים עליו הוא איזה צבע יהיו ארונות המטבח, מה הצבע של השיש, האם נעשה ארונות עם דלתות כפריות או שאולי נעשה ארונות מדלתות פורמייקה מבריקות. וכל זה כשלמעשה ההתלבטות על צבעי הארונות וסוג החומר מהם הם עשויים הוא הכי פחות חשוב. מה שחשוב באמת בעיצוב מטבחים הוא קודם כל התכנון המעשי שלהם, התכנון הפרקטי של מיקום הסירים, מיקום הצלחות, מיקום המזווה ועוד התלבטויות רבות שעליהם להחליט כאשר מתכננים את המטבח. הדבר האחרון שצריך להיות בסדר העדיפויות הוא סגנון העיצוב של המטבח שלכם.כמה נושאים טכניים שעליכם להחליט בזמן עיצוב מטבחים:

מגירות או מדפים

כידוע בבתים רבים בישראל ארונות המטבח עוברים שדרוג משמעותי, בהמון בתים ניתן לראות  שדרוג של הארונות מטבח לארונות המחולקים באמצעות מגירות נשלפות ולא באמצעות מדפים ודלתות. כאשר אתם בוחרים בין מדפים למגירות, חשוב לדעת שזאת ללא כל ספק התלבטות מכרעת בפרט אם התקציב שלכם מוגבל. תקציב מוגבל מקשה מאוד על רכישה של עיצוב מטבחים המשלב מגירות רבות ובמקום זה יש להעדיף דווקא ארונות מטבח רגילים המבוססים על מדפים. יחד עם זאת אם התקציב שלכם מאפשר לכם מעט, והמטבח שלכם גדול דיו, אתם יכולים להחליט שאזור מסוים יהיה בנוי על בסיס של מגירות ולעומת זאת אזור אחר של אחסון פחות נצרך יהיה ממדפים ובכך לחסוך לא מעט כסף.  כמו כן ישנם הבדלים עצומים בעלויות של מסילות הפרזול, יש להתאים את צורך השימוש ואופיו לסוג המסילה, בעיקר על פי משקל העתידי של הפריט שעתיד להיות מאוחסן במגירה.

גובה

אם אתם אנשים לא גבוהים סביר להניח שהדבר הנכון לעשות הוא לתכנן כמה שפחות ארונות לגובה המטבח או מראש להכיר בכך שאלו יהיו ארונות נגישים פחות ולא להתבסס על אזורי האחסון הללו בשגרה.

מקווים שנהניתם מהמידע ושהטיפים הללו עזרו, הכי חשוב לתכנן נכון לפני שרצים לעיצוב מטבחים מהמראה החיצוני. כך תיהנו מהמטבח שלכם באמת. בישול נעים.