מטבחים יוקרתיים

מטבח יוקרתי

מטבחים יש לכולם, אבל אם אתם מחפשים מטבח שיראה שונה, ותרגישו בו כמלכים, מטבחי יוקרה זה מה שאתם מחפשים.

מטבחי יוקרה הינם מטבחים מושקעים מאוד המציגים מראה של עושר ושפע רב. מטבחי יוקרה משלבים בתוכם מספר אלמנטים ופריטים שהופכים אותם להיות כאלה. להלן מספר דוגמאות פריטים ואלמנטים שונים שיש לשלב במטבחי יוקרה על מנת שהם יהיו ראויים לשם זה.

הגודל

ראשית נתחיל בגודל, מטבחי יוקרה חייבים להיות גדולים מאוד, וכשאנחנו מדברים על מטבחים גדולים הכוונה למטבחים ששטח החלל שלהם הינו לפחות שבעה מטרים על שבעה מטרים וככל שהשטח גדול יותר כך ישנו סיכוי טוב יותר שהמסר היוקרתי יעבור בצורה מלאה.שיש של מטבחי יוקרה

במטבחי יוקרה השיש הוא פריט דומיננטי מאוד, הדרך ליצור רושם מרהיב במטבח היא באמצעות שימוש בשיש טבעי בעל מראה פראי ונדיר. כמו לדוגמא שיש גרניט החצוב ממעמקי הים וקיים במגוון צבעים כגון שחום זהב, שחור ירוק וכדומה. כאשר משטח של מטבח ארוך מצופה בשיש טבעי ומרהיב כל כך הרושם שנוצר באופן מידי הוא רושם יוקרתי מאוד.

בנוסף, במטבח יוקרתי שום פרט לא יכול להיות בנפרד מהמטבח עצמו. כך לדוגמא גם המקרר חייב להיות אינטגרלי לארונות המטבח כך שלא יהיו חללים מביכים בין הארונות למקרר. כמו כן מטבח יוקרתי ישלב פריטים חשובים ומפנקים כגון מקרר יינות מרווח, מכונות אספרסו, בר מים וקרח ועוד אביזרים מפנקים.

מטבחי יוקרה יכולים לשלב ידיות או שלא לשלב ידיות בהתאם לסגנון המטבח. אם לדוגמא סגנון המטבח הוא מודרני יוקרתי ארונות המטבח צריכים להיות נקיים לגמרי וכל מנגנוני פתיחת מגירות המטבח צריכים להיות בלחיצה וללא כל ידית. לעומת זאת, אם המטבח שלכם הוא בסגנון מלכותי, הרי שידיות בצבע זהב או מצופות זהב יהיו מרשימות במיוחד ויצרו בדיוק את המראה לו אתם מייחלים.

דווקא בארונות של מטבחי יוקרה חשוב מאוד להקפיד על סידור נכון ומותאם של הצרכים במטבח שכן, דווקא הגודל שלו מקשה על ההתנהלות הרצופה, לכן, אם חשוב לכם לבשל ולאפות באופן קבוע במטבח התאימו אותו לצרכים שלכם ונוחות העבודה.