מטבח מודרני


מטבח מודרני

ישנם מגוון רחב מאוד של סגנונות עיצוב, הרבה מהם פופולאריים אחדים נחשבים לעיצובים יוקרתיים במיוחד או עיצובים אזוטריים שהרוב אינם מעוניינים בהם. מטבחים מודרניים הם אחד הסוגים הפופולאריים ביותר בתחום עיצוב מטבחים ללא כל ספק. רוב הבתים בישראל מעוצבים בסגנון מודרני. להלן כמה דברים שחשוב לדעת על מטבחים מודרניים.מטבחי מודרניים מאופיינים קודם כל בקו נקי וחלק, הם בדרך כלל שומרים על מראה מאוד אסתטי ומוקפד. במטבחים אלו מאוד לא פופולארי לאחסן פריטים בחוץ, הכל חייב להיות סגור בצורה הרמטית, סגנון השיש חייב להיות נקי מכל חפץ, וכן לעיתים ישולבו פריטי עיצוב בולטים כגון צבעים עזים לארון בודד במטבח או ברז גדול ובולט בנוכחותו ששובר את השגרה ומושך את המבטים.מטבחים יוקרתיים רבים הם דווקא מטבחים מודרניים, במטבחים אלו ניתן למצוא פרטים המשתלבים בחלל המטבח ויוצרים תחושה של רמת חיים גבוהה במיוחד. אחד מהפריטים הללו הינם מכונת אספרסו מובנת בארונות המטבח, מכונה המשתלבת בצורה אינטגרלית בקיר, כמו כן, ישנם גם פריטים נוספים המשתלבים בצורה מלאה כגון מיקרוגל ותנור. תנור הרבה מאוד פעמים משתלב בצורה חכמה ברוב הבתים, אך מיקרוגל המשתלב בצורה אינטגרלית הוא מוצר חשמלי יקר מאוד.
יחד עם זאת חשוב לדעת כשמתכננים מטבחים מודרניים עליכם לדעת מידות מדוייקות של כל אביזר חשמלי המשלב בצורה אינטגרלית על מנת שחברת הנגרות תייצר את המידות בהתאמה מושלמת. לעיתים חברות אלו מוכרות בעצמם אבזור חשמלי איכותי ואז הן גם יכולות לדאוג לכל הבדיקות בעצמן.

ידיות מטבח מודרני

ידיות של מטבחים מודרניים יכולות להיראות בשלוש דרכים מקובלות:

הראשונה – ידיות ניקל ארוכות מצולעות בצורה בולטת וניכרת לעין. התחושה המתכתית יוצרת אווירה מודרנית .

השנייה – האופציה היקרה קצת יותר היא ידיות מובלעות בארון שלא רואים ממבט ראשון אך הן קיימות כשמכניסים את היד לחריץ בחלק העליון של הדלת.

השלישי – האופציה היקרה ביותר היא  שימוש בידיות שלא קיימות, למעשה ארונות מתקדמים באמת נפתחים בנגיעה קלה בקצה העליון של הדלת, ללא כל צורך בידית או חריץ.